Hakkımızda

HAKKIMIZDA

              2002 yılından bu tarihe kadar Ankara Barosu’na kayıtlı serbest avukat olarak mesleklerini ayrı ayrı icra eden Av. Hatice Yıldız ve Av. Ali Eroğlu güçlerini birleştirme kararı alarak 2017 yılında Yıldız&Eroğlu Hukuk Bürosunu kurmuşlardır. Büromuz, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku başta olmak üzere, Ticaret Hukuku, Rekabet Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir. Yıldız Hukuk Bürosu ve Eroğlu Hukuk Bürosu’nun birleşmesiyle bir araya gelen güçlü kadrosu ile gerek yurt içi gerekse yurt dışı müvekkillerine titiz ve kaliteli hizmet verme prensibini benimsemiştir. Yıldız&Eroğlu Hukuk Ailesi, benimsediği prensipler ışığında müvekkillerine hizmet vermeye devam edecektir.

 

KURUCU Av. HATİCE YILDIZ

 

Yıldız&Eroğlu Hukuk Bürosu’nun kurucularından Av. Hatice Yıldız, 1975 Ankara doğumludur. 1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmasına müteakip 1999 yılında Ankara Barosu’nda stajını tamamlamıştır.

Meslekte branşlaşmanın gerekliliğine inanarak Fikri Mülkiyet Hukuku alanında çalışmalar yapmıştır. Türk Patent Enstitüsünce yapılan sınavlar neticesinde Marka-Patent vekilliği ile Avrupa Patent Vekilliği belgelerini almıştır. Türkiye’de yapılan ilk Arabuluculuk sınavında başarılı olarak Arabuluculuk sertifikasını almıştır. 

2002 yılında Yıldız Hukuk Bürosu’nu kurmuş olup, aktif olarak Fikri Mülkiyet Hukuku, Marka-Patent Hukuku, Endüstriyel Tasarım Hukuku, Ticaret Hukuku, Rekabet Hukuku, Enerji Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında faaliyet göstermiştir.

2017 yılında İcra Hukuku, Ticaret Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında faaliyet gösteren Eroğlu Hukuk Bürosu’nun kurucusu Av. Ali Eroğlu ile birlikte Yıldız&Eroğlu Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Halen hukuki danışmanlık, Marka&Patent vekilliği ve Arabuluculuk hizmeti vermektedir.

 

 

KURUCU Av. ALİ EROĞLU

 

 

Yıldız&Eroğlu Hukuk Bürosu’nun kurucularından Av. Ali Eroğlu, 1973 Ankara doğumludur. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmasına müteakip 2000 yılında Ankara Barosu’nda stajını tamamlamıştır.

2002 yılında Eroğlu Hukuk Bürosu’nu kurmuş olup, aktif olarak İcra Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında faaliyet göstermiştir. Türkiye’de yapılan ilk Arabuluculuk sınavında başarılı olarak Arabuluculuk sertifikasını almıştır. 

2017 yılında Fikri Mülkiyet Hukuku, Marka-Patent Hukuku, Endüstriyel Tasarım Hukuku, Ticaret Hukuku, Rekabet Hukuku, Enerji Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında faaliyet gösteren Yıldız Hukuk Bürosu’nun kurucusu Av. Hatice Yıldız ile birlikte Yıldız&Eroğlu Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Halen hukuki danışmanlık ve Arabuluculuk hizmeti vermektedir.

 

 

 

 

 

ASİSTAN/BEYHAN KARCI

 

 

 

1980 Ankara doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü tamamlamıştır. İkinci üniversite olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme Bölümünü bitirmiştir. 2009 yılında Yıldız Hukuk Bürosu bünyesinde asistan olarak göreve başlamıştır. Marka ve Patent Hukuku alanındaki aktif çalışmaları neticesinde marka başvurusu ve dosya takibi konusunda uzmanlaşmıştır. Halen Yıldız&Eroğlu Hukuk Bürosu bünyesinde görev yapmaktadır.

 

 

 

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

YILDIZ & EROĞLU HUKUK BÜROSU

  • Eskişehir Yolu Mustafa Kemal Mahallesi 2159 Sokak 8-2 Ankara
  • +90 312 232 16 90
  • info@yildizeroglu.com